Antiseboreik Şampuan
Antiseboreik Şampuan

Antiseboreik Şampuan

0,00
Marka : BIOZINC
Fiyat : ₺89,00(KDV Dahil)

Antiseboreik Tekrarlayan Kepek, Kabuklanma, Pullanma, Kaşınma Oluşmuş Saç Derisi İçin Şampuan

:

Antiseboreik Tekrarlayan Kepek, Kabuklanma, Pullanma, Kaşınma Oluşmuş Saç Derisi İçin Şampuan

 

Kabuklanma, pullanma, kaşınma, kızarıklık oluşmuş saç derisi için onarmaya yardımcı olur. Pullanmayı uzun süreli gidermeye ve saç derisini yatıştırmaya yardımcı olur. Kırmızılıkları ve tahrişleri azaltmaya ve kaşıntıyı gidermeye yardımcı olur. Saçlı deride oluşmuş kabukların parçalanıp dağılmasını sağlamaya yardımcı olur. Tahrişe neden olmadan kepekli saç derisini kepekten arındırmaya yardımcı olur.

 

Paraben içermez. Kullanmadan önce kullanma talimatını okuyunuz.

 

Kullanım talimatı: Doktorunuz veya eczacınız başka türlü önermedikçe, ilk 3 hafta boyunca haftada 3 kez, sonrasında haftada en az 2 kez uygulanmalıdır. Minimum 8 haftalık kullanım önerilir. Saçlar ıslatıldıktan sonra yeterli miktar Biozinc şampuan saç derisine masaj yaparak köpürtülür. Saçlı derideki köpük 3-4 dakika bekletildikten sonra suyla durulanır. Aynı uygulama 2. kez tekrarlanır.  Uygulama süresince başka şampuan ve sabun kullanılmamalıdır. Daha sık banyo yapma ihtiyacı halinde ve uygulama sonrasında dönüşümlü olarak, saçlı deriniz yağlı ise Biozinc Şampuan Yağlı Kepek, normal/kuru ise Biozinc Şampuan Kuru Kepek kullanılması tavsiye edilir.

 

İçindekiler: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocomidopropyl Betaine, Cocomide DEA, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil, Alcoholsalicylic Acid, PEG-200 Hydrogenated Glyceryl Palmate, Climbazole, Juniperus Oxycedrus Wood Tar, Glycerin, Panthenol, PEG-7 Glyceryl Cocoate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Polyquaternium-10, Sodium Acetate, Sodium Chloride, Isopropyl alcohol, Propylene glycol, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone