Kuru Kepek Şampuan
Kuru Kepek Şampuan

Kuru Kepek Şampuan

0,00
Marka : BIOZINC
Fiyat : ₺89,00(KDV Dahil)

Kuru, Kepekli, Kaşınan ve Zayıf Saçlar İçin Kepeğe Karşı Şampuan

:

Kuru, Kepekli, Kaşınan ve Zayıf Saçlar İçin Kepeğe Karşı Şampuan

 

 

Biozinc Şampuan Kuru, bileşimindeki Zinc Pyrithione, Piroctone Olamine, E Vitamini, Biotin, D-Panthenol (Provitamin B5) ve diğer etken maddeler ile:

Kuru kepekli saçları kepekten arındırmaya ve tekrarlanmasını engellemeye yardımcı olur. Saçı dengeli bir şekilde nemlendirerek saçlı derideki kuruluğu gidermeye yardımcı olur. Saçlı derideki kaşıntıyı engellemeye yardımcı olur. Saçı parlak ve güçlü hale getirir. Tarama ve fırçalamadan dolayı oluşan saç uçlarının kırılmasını azaltmaya yardımcı olur. Aşırı kuruma veya aşırı ısınma nedeniyle meydana gelebilecek zararları gidermeye yardımcı olur. Yıpranmış saçları onarmaya ve saça hacim kazandırmaya yardımcı olur.

 

 

Paraben içermez, her gün kullanım için uygundur, Kullanmadan önce kullanma talimatını okuyunuz.

 

Kullanım talimatı: Doktorunuz veya eczacınız başka türlü önermedikçe ilk 3 hafta boyunca haftada en az 3 kez uygulanmalıdır. Her gün kullanım için uygundur. Saçlar ıslatıldıktan sonra yeterli miktar Biozinc şampuan saç derisine masaj yaparak köpürtülür. Saçlı derideki köpük 3-4 dakika bekletildikten sonra durulanır. Aynı uygulama 2. kez tekrarlanır. Uygulama süresince başka şampuan ve sabun kullanılmamalıdır.

 

İçindekiler: Deionized Water, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Cocomide DEA and Glycerin, Sodium Cocoamphoacetate, Glyceryl Stearate, Propylen Glycol, Glycerine, Ceteareth-12, Olive Oil, Zinc Pyritione, Piroctone Olamine, Acrylate Copolymer, Tocopheryl Acetate, D-Panthenol, Fragrance, Cinnamyl alcohol, Linalool, Citric Acid, Polyquaternium-10, Amondimethicone C11-15 pareth-7 and Laurent-9 and Glycerin and Trideceth-12, Water and Alcohol and PEG-35 Castor, Oil and Polysobate 20 and Aesculus Hippocastanum (Horse Chestnut) Seed Extcract and Retinyl Palmitate and Tocopherol and Inositol and Calcium Pantothenate and Linoleic Acid and Biotin, Allatoin, Methylchloroisothiazolione, Benzyl Alcohol, Methylisothiazolinone, Hexamidine Diisethionate