Vitamin B3 Serum
Vitamin B3 Serum
Vitamin B3 Serum
Vitamin B3 Serum

Vitamin B3 Serum

0,00
Fiyat : ₺189,00(KDV Dahil)

Gözenek Siyah Nokta ve Sivilce Oluşumunu Gidermeye Yardımcı B3 Bakım Serumu NIACINAMIDE 10%  + ZINC 1%

:

Gözenek Siyah Nokta ve Sivilce Oluşumunu Gidermeye Yardımcı Bakım Serumu NIACINAMIDE 10%  + ZINC 1%

 

NIACINAMIDE 10%  + ZINC 1%

Sebum aktivitesini dengeleyerek gözenek sıkılaştırmaya, cilt problemlerinden kaynaklanan leke görünümünü düzeltmeye, cilt tonunu aydınlatmaya yardımcı olur.

Eşit cilt tonu yapısının oluşumunu destekler.

Cilt lekelerinin ve tıkanıklarının görünümünü azaltır.

Genişlemiş gözeneklerin, ince çizgilerin, donukluğun ve zayıflamış bir cilt yüzeyinin görünümünü gözle görülür şekilde onarmaya yardımcı olur.

Yüksek konsantrasyon B3 Vitamini ve Çinko ile birlikte sebum aktivitesinin görünen yönlerini dengelemeye ve cilt lekelerinin görünümünü ve tıkanıkları azaltmaya yardımcı olur.

 

Cilt Tipi - Kullanım: Yağlı, Gözenekli ve Lekeli Ciltler – Sabah / Akşam

 

Kullanım Talimatı: Sabah ve akşam kremlerden önce temiz bütün yüze birkaç damla olacak şekilde uygulayınız. Cilt tarafından emilene kadar bekleyiniz. Sadece kırılmamış ciltlere yönelik kullanınız. Cilt bakımının bir parçası olarak topikal vitamin C (L-Ascorbic Acid ve/veya Ethylated A-Ascorbic Acid) kullanılıyorsa. Bu formülle (ideal olarak akşam C Vitamini ve sabah bu formül) dönüşümlü zamanlarda uygulanmalıdır. Aksi takdirde, Niasinamid C Vitamininin bütünlüğünü etkileyebilir. Tahriş olursa kullanmayı bırakınız.

 

Uyarılar: Haricen kullanılır. Göz ile temasından kaçınız. Temas halinde bol su ile yıkayınız. Oda sıcaklığında, direkt güneş ışığından uzakta saklayınız. Beklenmeyen bir etki görüldüğünde doktora danışınız. Ürün içeriğindeki herhangi bir maddeye karşı hassasiyeti olan kişilerin kullanması tavsiye edilmez.

 

İçindekiler: Aqua, Pentylene Glycol, Niacinamide, Propylene Glycol, Glycerin, Zinc PCA, Phenoxyethanol, Glycyrrhiza Glabra Root Powder, Sodium Hyaluronate, Ethylhexylglycerin, Alcohol, Edta